Loading...
NEYİZ2018-09-06T12:13:57+00:00

Biraz Bizden Bahsedelim

İstanbul Kadıköy’de, 2017 yılının sıcak bir Ağustos gününde dünyaya geldik.
Boş vakitlerimizde en çok sinema ve tiyatroya gitmeyi, fotoğraf çekmeyi seviyoruz ama sanata olan aşkımızın bir sınırı yok.
En büyük fobimiz ise yalnız kalmak. Sigortamız yatıyor, arabamız, ofisimiz ve bir sürü projemiz var. Her yaştan kurum ve bireyler ile düzenli bir ilişki arıyoruz.

Bir de düşündük taşındık bir sistem yarattık. Bizi biz yapan da bu sistem. Kısaca her iş bir ekip işi, bu ekiplerin kurulması, çalışması, denetlenmesi ve bir sonuç üretmesi ise başka bir iş. Biz sizin için bu süreci yönetiyor ve hayalleriniz gerçek olmasına uğraşıyoruz. Bunun yanı sıra bu ekiplerde yer almak ister, biraz bende ellerimi kirleteyim derseniz, sizi çalışmalarımıza ortak ediyor, beraber yaratıyor, beraber kazanıyoruz.

Hadi biraz örnek verelim ve sonrasında aşağıdaki grafiği inceleyerek sorularımız cevaplarını bulmaya çalışalım.

Mesela Ayşe’nin bir senaryosu var, bunun 1/3 ile fındık almak, kalanı ile de bir film çekmek istiyor. Eğer Ayşe bizimle çalışmak ister ise, senaryo doktorluğundan casting’e, çekim ekibinin oluşturulmasından post-prodüksiyona, pazarlamadan dağıtıma kadar bütün kanallarda iş ortaklarımız ile beraber çalışma imkanı buluyor.

Sadece bu kadar mı? Hayır. Diyelim ki Harun bir eğitim vermek istiyor. Yoga? Dans? Kahve köpüğü sanatı? Farketmez. İster bizimle ortak bir atölye oluşturarak (baya destek atıyoruz), ister mekanı kullanarak bu hedefine ulaşmasını sağlıyoruz.

Yetti mi? YETMEDİ. Ekin bir iş yapıyor ama eksikleri var. Görsele, fikre ihtiyacı var. Hemen bize geliyor, her türlü kreatif düşünce, video, tasarım, fotoğraf, bu işin uzmanları ile ihtiyaçlarını gideriyor. Hem de bu süreci yöneten birileri olması rahatlığı ile.

Sadece evde sıkılmış bile olabilirsiniz. Unutmayın atalarımız “her şerde bir hayır vardır” demiş. Yani şair burada gelin, tanışalım, bize katılın, beraber yaratalım, beraber kazanalım demek istiyor.

Kısaca itina ile prodüksiyon ve tasarım yapıyor, atölyeler düzenliyor, sanat ve fikir üretiyoruz. Bütün süreçleri başından sonuna kadar yönetiyor, denetliyoruz. Hayret edeceksiniz ama sorumluluk alıyoruz!

info grafik

Bize Katılmak İster Misin?

Hayata geçirmek istediğiniz bir fikriniz mi var?

İLETİŞİME GEÇ