Haldun Dormen ile Müzikal Tiyatro Atölyesi

“Tiyatro öldü diye insanların içini karartanlara kızıyorum. Tiyatro ölmez, sanat ölmez”. Haldun Dormen

Usta tiyatrocu Haldun Dormen ile Müzikal Tiyatro Atölyesi 5 Şubat’ta Independents Club’ta başlıyor!

Atölye Detayları

Haldun Dormen’in Kadıköy’de ilk kez ders vereceği atölye 5 Şubat’tan itibaren beş ay boyunca haftada bir gün, üç saatlik çalışmalar halinde sürecek ve bu süreçte katılımcılara benzersiz bir müzikal deneyim yaşatacak!

Atölye; genel kültür, şan ve diksiyon egzersizlerinin yanı sıra oyunculuk ve müzikal oyunculuğu çalışmalarını kapsayacak. Tüm bu çalışmaların ardından süreç, sahne provaları halinde devam edecek ve bir müzikal performans ile final yapacak.

Türkiye’nin ilk kadın müzikal direktörü ve müzikal bestecisi Serpil Günseli’nin şan dersleri vereceği atölyede katılımcıların bu konularda kendilerine güvenlerini artıracak çalışmalar yapılacak.

Senelerin birikimi ve bilgisi ile müzikallerde şarkı söylemenin ve müzikal oyunculuğunun anahtar noktalarına değinecek olan Haldun Dormen ve Serpil Günseli bu atölyede katılımcılara; yerli ve yabancı müzikallerin ünlü sahnelerini birlikte çalışma fırsatı sunacak.

Atölye sonunda Haldun Dormen yönetmenliğinde sergilenecek olan müzikal performans ile katılımcılar müzikal oyunculuğu yolunda ilk adımı atmış olacaklar. Bu sahnelenen müzikal performansta katılımcılar kendi davetlilerine yapmış oldukları çalışmaların sonucunu sergileme şansı bulacak.

Atölye Ön Kayıt Formu