IC’de Sohbet

 Tiyatroların yapım, prova, içerik, kast, teknik ekip ve diğer ihtiyaçlarına destek verirken aynı zamanda nitelikli insan yetiştirmek ve oyunculuğu meslek edinmek isteyen insanları sektör içerisindeki başarılı isimler ile buluşturan Independents Club’ın geçtiğimiz Aralık ayında başlatılan “IC’de Sohbet” etkinliklerinin ilk konukları Ushan Çakır ve Bahtiyar Engin oldu. Ardından Merve Sevi, Melis İşiten, Bülent Alkış, Zerrin Yanıkkaya ve Hakan Bilgin gibi isimleri ağırlayan Independents Club’ın yeni konuğu ise deneyimli oyuncu Reha Özcan. IC’de Sohbet’in bütün söyleşilerini ve diğer içeriklerini Independents Club Productions & Workshops’ YouTube hesabımızdan izleyebilirsiniz. Yeni söyleşiler için takipte kalın. Gerek seyirci olarak katılabildiğiniz gerekse evlerinizden izleyebildiğiniz niteklikli sohbetleriyle IC’de Sohbet sizlere!

Bülent Emrah Parlak

Ekranların ve tiyatronun sevilen yüzlerinden Bülent Emrah Parlak, IC’de Sohbet’in konuğu oldu. Başarılı oyuncu Bülent Emrah Parlak’a merak ettiklerimizi sorduk, keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Reha Özcan

IC’de Sohbet ‘Evde’  bu sefer Reha Özcan ile evlerinize konuk oldu! Yiğit Can Bahçeci moderatörlüğünde Zoom Meeting uygulaması üzerinden gerçekleşen söyleşimizde Mucize Doktor dizisinden severek takip ettiğimiz ödüllü sanatçı ile oyunculuğa ve sanata dair konular masaya döküldü. Reha Özcan kendi oyunculuk yolculuğunu anlattı ve oyuncu adaylarının merak ettiği soruları yanıtladı.

Melis İşiten

‘Jest Tiyatro’ yapımı olan “Suit” oyununda rol alan ve Instagram’da özellikle gençlerin idolü haline gelen İşiten, Yiğit Can Bahçeci’nin moderatörlüğünü gerçekleştirdiği IC’de Sohbet’te sevenleri ile bir araya geldi. Kendisini “Oyuncu” olmanın yanı sıra “Anlatıcı” olarak tanımlayan İşiten’den oyunculuk serüvenini anlattırken kadınlar üzerine çeşitli hikayelerini bizlerle paylaştı.

Ushan Çakır

IC’de Sohbet’in ilk konuğu başarılı oyuncu Ushan Çakır oldu! Damla Cercisoğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı sohbetimizde merak ettiklerinizi öğrendik, sormak istediklerinizi sorduk ve Ushan Çakır’ın oyunculuk yolculuğunu kendisinden dinledik.

Bülent Alkış

Ekranların ve tiyatronun sevilen yüzlerinden Bülent Alkış, IC’de Sohbet’in konuğu oldu. Başarılı oyuncu Bülent Alkış’a merak ettiklerinizi sorduk.

Murat Mahmutyazıcıoğlu

‘IC’de Sohbet Evde’nin yeni konuğu Murat Mahmutyazıcıoğlu! “Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin”, “Kader Can”, “Sevmekten Öldü Desinler” ve “Toz” gibi oyunların ödüllü yazarı Murat Mahmutyazıcıoğlu,  ‘IC’de Sohbet’ ile evlerimize konuk oldu. Bu harika sohbette, yetenekli yazar ile oyun yazarlığına dair konuları masaya döktük.

Merve Sevi

“Kaç Baba Kaç” ve “Kadın Kafası” oyunları ile şu sıralar sık sık tiyatroda izlediğimiz Merve Sevi, oyunculuk yolculuğunu moderatörlüğünü Fahri Öztezcan’nın gerçekleştirdiği IC’de Sohbet’te anlattı. Kariyerinin başından itibaren neler yaşadı? Bugünlerini nasıl değerlendiriyor? Özellikle oyuncu adaylarının merak ettiği soruların cevaplarını yanıtladı.

Bahtiyar Engin

İstanbul Halk Tiyatrosu’nun kurucularından olan, rol aldığı sayısız oyunla tiyatroya büyük katkılarda bulunan ödüllü sanatçı, IC’de Sohbet’e konuk oldu! Damla Cercisoğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı sohbetimizde sektörde başarılı işleriyle tanıdığımız Bahtiyar Engin yönetmenlik ve oyunculuk hakkında merak ettiklerimizi anlattı.

Hayat Paylaşınca Güzel...

Bize Katılmak İster Misin?

Hayata geçirmek istediğiniz bir fikriniz mi var?

İLETİŞİME GEÇ