Join The Club

Sizleri rakip ya da müşteri değil, iş arkadaşımız olarak görüyoruz. Bu sebeple iş ağımızı yarattık. Aramıza katılın, daha çok ve daha özgür üretelim! Gelin beraber hayata geçirelim, beraber kazanalım!

Peki bu nasıl olacak? Önce tanışalım! Bizimle herhangi bir kanaldan iletişime geçin veya alttaki formu doldurun. Kendinizden ve yapmak istediklerinizden bahsedin. Birey ya da kurum olmanız fark etmez, hepiniz ile tanışmak ve çalışmak istiyoruz!

Independents Club’a üye olmanın ücretsiz olduğunu unutmayın!

Join the Club

Üyelik Başvuru Formu

Size ulaşabilmemiz ve sizinle çalışabilmemiz için bazı bilgilere ihtiyacımız var. Lütfen olabildiğince eksiksiz doldurun ki sizi daha iyi tanıyabilelim. Görüşmek üzere!

BireyselKurumsal


Kolektif Yapımız

HUZUR BURADA.

Üretmeyi gaye edinen insanlar olarak bir araya gelmemizle iş ağımız oluşuyor. Kazan-kazan ilişkisini olabildiğince geniş kitlelere yayarak sürekli üreten ve sanata hizmet eden kolektif bir yapımız var. Ortaya çıkan ihtiyaçlara, yapımız içindeki üyelerimizle çözümler üretiyoruz. Beraber çalışıyor, beraber kazanıyoruz. Böylece hem ihtiyaçları beraber gideriyor, hem de birbirimiz için yeni iş imkanları yaratmış oluyoruz. Üyelerimiz birbiriyle tanışıyor, çevresini genişletiyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve yeni çalışma arkadaşları ediniyor. Üstelik üyeler aralarında arkadaş indirimlerinden faydalanıyor. Sizde yukarıdaki formu doldurup bizden biri olun! Bütün bunların yanında mekan kullanımında da hak sahibi olun!

Bize Katılmak İster Misin?

Hayata geçirmek istediğiniz bir fikriniz mi var?

İLETİŞİME GEÇ