ŞÜKRÜ TERZİ

Türkiye’nin şirin kasabası Köyceğiz’de doğan Şükrü Terzi yaklaşık 25 yıl reklam ve tasarım sektöründe çalıştı. Amerika Birleşik Devletleri’nde okuyup çalışarak dünyanın farklı ülkelerinde çeşitli markalar için yaratıcı reklam ve tasarım projeleri üretti.

2012 yılında kendi reklam ajansını yönetirken astroloji, felsefe ve koçluklarla başlayan kişisel- gelişim odaklı bir yolculuğa çıktı. Önce Güney Amerika şifa yöntemlerini merak ederek şamanik-şifa çemberlerine, Vipassana gibi uzun süreli kadim inzivalara katıldı. Sonra Işık Yazan tarafından verilen 12 aylık doğu felsefesi ve inanç sistemlerini içeren, varoluş, frekanslar, Tao, Budizm, Zen, Tasavvuf gibi konuları kapsayan Bilgelik Okulu kurslarını tamamladı. Alan Watts, Sri Aurobindo, Osho, Depak Chopra, D.T. Suzuki, Stefano D’Anna, Eckhart Tolle, La Tzu gibi masterların öğretilerinden yola çıkarak; Internal Yoga ve meditasyon seansları yaptı. New York’taki Zen Center of New York City – Fire Lotus Temple’de zen meditasyonlarına katıldı. Ve son olarak, hayatında Işık Yazan’dan sonra derin bir etki yapan, ve ilk kez onu NLP ile buluşturan Philip Holt ile tanıştı. Philip tarafından verilen NLP Practitioner ve NLP Master kurslarını başarı ile tamamlayıp, NLP nin kurucusu olan Richard Bandler tarafından verilen sertifikaları almaya hak kazandı.

NLP Uzmanlığını yeni kariyeri olarak seçen Şükrü Terzi, deneyimlerini daha da ileriye götürmek için NLP Grup’ta NLP Master olarak çalıştı. NLP Grup’ta çalışırken Aselsan’tan Banvit’e çeşitli kurumsal firmalara NLP seminerleri verdi. Bunun yanı sıra NLP ile hızlı yabancı dil öğrenme konusunda öğrencilere bireysel ve toplu seanslar yaparak NLP teknik ve becerilerini daha da geliştirdi.
Yeni kariyeri boyunca 1500’ün üzerinde bireysel seans yapan Şükrü Terzi, NLP’ye büyük bir tutku ile bağlıdır. Halen Richard Bandler sertifikası ile The Society of Neuro Linguistic Programming üyesidir.  İstanbul, İzmir ve Bodrum’da bireysel NLP seansları yapmanın yanı sıra, tüm Türkiye’de uygulamalı NLP seminer ve çalıştayları yapmaya devam etmektedir. Şükrü Terzi ayrıca Europen Community Of Neuro Linguistic Programming (ECNLP) ve Association of Professional Coaching (APC) üyesi olup NLP eğitmeni olarak pratisyen ve master eğitimleri vermeye devam etmektedir.

www.sukruterzi.com
 

İletişim: +905334291817